Dış Cephe Cam Silme

Dış Cephe Cam Silme

Sepetli vinçlerin kullanıldığı alanlar oldukça yaygın olduğunu belirtmiştik.Yerel yönetimlerin hizmet kalitesini artıran Sepetli vinçler, bina cephe temizliklerinde, ağaç budama, Sıva tadilat ve onarım hizmetlerinde,  tabela montaj, led ekran montaj işlerinde yoğun olarak tercih ediliyor.

Seçim dönemlerinde afiş pankart asma işlerinin gözde aracı sepetli vinçler mitinglerin daha canlı geçmesini sağlayan ses sistemlerinin daha yüksek direklere asılması, seçim alanlarının düzenlenmesi ve büyük görsellerin yerleştirilmesinde organizasyon şirketlerinin sağ eli gibidir.

İnşaat şirketleri için cam montaj işleri, dış cephe boyama, dış cephe seramik ve granit döşeme işlerinde sepetli vinçler kullanılmaktadır.

Şehir ve kasabaların elektrik hatlarındaki aydınlatma sistemlerinin bakımı, yenilenmesi, direk sökme ve dikme için yine sepetli vinçler yoğun olarak kendine iş bulabilmektedir. Yüksek çatıların bakımı, olukların yenilenmesi ve tamiratı, çatılarda baca onarım işleri ve dış cephelere yerleştirilecek klimalar için yine sepetli vinçlere ihtiyaç duyulmakta.

Kara yolları ve otoyolların aydınlatılma sistemleri, köprü altı ve viyadüklerin yıllık bakım ve onarımları, GSM şirketleri için hayati öneme sahip baz istasyonlarının yerleştirilmesi ve periyodik bakımları gibi hizmetler yoğun olarak sepetli vinçler aracılığı ile yapılmaktadır.

TV programlarının çekimi, dizi filmleri ve film şirketlerinin zorlu prodüksiyonları için de araç filolarında mutlaka birkaç adet sepetli vinç bulundurmaktadırlar.

Eski model sepetli vinçlerde kontrol hızı oldukça sert ve zordur, Sizde İSKENDERUN EROL VİNÇ i  tercih ederek iş güvenliğiyle birlikte iş verimini de riske atmayın

SAYFALAR
TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

7 / 24 Acil Kiralık Vinç için